Joomla! Via Hizmetleri

Joomla! kullanıcıları için vermiş olduğumuz hizmetlerin bir kısmını bu
sayfa da bulabilirsiniz. Farklı hizmetler için iletişime geçiniz

  • Joomla! kurulumu ve gerekli ayarların yapılması.
  • Joomla! siteniz için güvenlik çözümleri.
  • Joomla! sürüm yükseltme işlemi.
  • Joomla! Quickstart tema kurulum ve düzenleme.
  • Joomla! menü, kategori ve makale aktarım işlemi.
  • Joomla! eklenti kurulumu ve düzenleme.

Joomla! Kurulumu

Joomla! ile yeni tanışmış olan kullanıcılar için, Joomla! kurulumunu ve gerekli ayarları yaparak sitenizi sizlere teslim ediyoruz. Böylelikle Joomla'ya ilk adımı atmış olabilirsiniz.

Joomla! Güvenlik

Web siteleri için güvenlik önemli bir konudur, Joomla! admin panel güvenliği hakkında alınabilecek önlemleri ve güvenlik konusundaki farklı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Sürüm Yükseltme

Kullanmış olduğunuz eski Joomla! sürümüne sahip sitelerinizi, Joomla'nın en son sürümüne sizler için yükseltiyoruz, böylelikle Joomla'nın en son ve yeni özelliklerini kullanabilirsiniz.

Site Taşıma

Mevcut sitenizi çeşitli sebepler'den dolayı farklı bir sunucuya mı taşımak istiyorsunuz? çözüm gayet basit. Bizimle iletişime geçerek, sitenizi yeni bir sunucuya taşımanız konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Aktarım İşlemi

Sitenizdeki menü, kategori veya makaleleri başka bir siteye mi aktarmak istiyorsunuz? aktarım işlemi için bizimle iletişim kurabilirsiniz. İstediğiniz alanları farklı bir siteye aktarma işleminde sizlere yardımcı olabiliriz.

Eklenti Kurulumu

Sitenize yeni bir eklenti kurdunuz ve gerekli ayarların nasıl yapıldığı konusunda fikriniz yok, kurmuş olduğunuz eklentinin gerekli ayarlarını ve düzenlemesini sizler için yapalım. Böylelikle işler daha hızlı ve kolay yürüyebilir.

Quickstart Kurulumu

Popüler yabancı tema üreticilerine ait temaları sizler için kuruyoruz, dilerseniz aktif sitenizdeki menü, kategori ve makaleleri buraya aktarabiliriz.

Bizimle İletişime Geçin.

Farklı konularda destek talebi ve ücret teklifi almak için...